ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 EKİM 2021, SALI   

3

46. DÖNEM SU VE ENERJİ YAPILARI KURULU

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

AHMET GÖKSOY
BAŞKAN
e-Posta:

1952 yılında Adilcevaz`da doğmuştur. 1979 yılında Ankara DMMA`dan mezun olmuştur.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ÖMER YÜKSEK
RAPORTÖR
e-Posta:

HASAN YAŞAR AKYAR

e-Posta:

1951 yılında Gelibolu`da doğmuştur. 1973 yılında ODTÜ`den mezun olmuştur.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

TÜRKAY BARAN

e-Posta:

GÖKHAN ÖZEN

e-Posta:

İskenderun doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İskenderun`da tamamlamıştır. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmuştur. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi Yapı Mühendisliği`nde yüksek lisansını yapmakta olup, su sektöründe faaliyet gösteren özel bir mühendislik ve müşavirlik firmasında genel müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Kadıköy temsilci yardımcısı, 45. Dönemde İMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) olarak görev alan ÖZEN, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

ENDER DEMİREL

e-Posta:

Doç.Dr. Ender DEMİREL Lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde tamamlayan Ender Demirel "Baraj rezervuarlarında deprem sırasında oluşan hidrodinamik etkilerin araştırılması" üzerine doktora tez çalışmasını tamamladı. Georgia Teknoloji Enstitüsü (ABD) İnşaat ve Çevre Mühendisliği Bölümünde 2015-2016 arasında ziyaretçi araştırmacı olarak bulundu ve burada çevresel akışkanlar mekaniği üzerine araştırmalar yaptı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Laboratuvar sorumlusu olan Ender Demirel`in Su Yapılarının etrafında oluşan türbülanslı akışların deneysel ve sayısal araştırılması üzerine araştırma projeleri olup içme sularının dezenfeksiyonu için Avrupa Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş uluslararası bir patenti vardır.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ŞERİFE YURDAGÜL KUMCU

e-Posta:

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

CEMAL AKÇA
e-Posta:

Bursa ili, Keles ilçesine bağlı Bıyıklıalan köyünde dünyaya geldi. İlk öğrenimini Keles Birinci Murat ilkokulunda tamamladıktan sonra parasız yatılı olarak Arifiye Öğretmen Okulunu yedi yıl süren bir eğitimden sonra tamamladı. Daha sonra İDMMA inşaat bölümü gece programını tamamladı ve aynı okulun (YTÜ) yüksek lisans programına devam etti. Lisans ve Lisansüstü eğitimi sırasında bir mühendislik şirketinde çalışarak teorik ve pratik eğitimini pekiştirdi. Mezun olduğunda Ceser Ltd. isimli kendi tasarım şirketinde endüstriyel yapılar üzerinde profesyonel çalışmalarını sürdürürken MSÜ de öğretim görevlisi olarak çalıştı. Askerlik görevini tamamladıktan sonra tamamen profesyonel tasarımcı ve müşavir mühendis olarak çalıştı. Ceser Ltd. firmasından sonra CEMA A.Ş.`yi kurarak bu güne kadar çalışmalarını çeşitli mühendislik alanlarında sürdürdü. 1990-1992 ve 2000-2002 yıllarında İMO İstanbul şube yönetiminde, 2002-2004 yılları arasında da İMO II. Başkanı ve 45. Dönem Yönetim Kurulu olarak görev yaptı. Daha sonraki yıllarda da TürkMMMB de başkan yardımcılığı ve başkanlık görevlerinde bulundu. Halen kendi kurduğu CEMA A.Ş. de profesyonel görevini sürdürmekte, evli ve bir çocuk sahibidir.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.