İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 OCAK 2022, SALI   

4

MERSİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ZİYARETİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 21.12.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 21.12.2021 12:52:55  Yayınlayan Birim: MERSİN ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 21.12.2021 12:50:49

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mersin Şube Yönetim Kurulu 21.12.2021 tarihinde 2021-2022 Öğretim yılının başlaması sebebiyle Mersin Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Cahit BİLİM`e nezaket ziyaretinde bulundu.
Devamında İnşaat Mühendisliği mesleği ile İnşaat Mühendisleri Odasının tanıtımı ve faaliyetleri konusunda öğrenciler ile toplantı düzenlendi.
Toplantının açılış konuşmasını İMO Mersin Şube Başkanı Gülçin BARBAROS AK yaptı. Toplantıya ayrıca, İMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Üyesi Çınar ÇOBANOĞLU ile Şube Sekreteri Necat DEMİRCİ katılım sağladı.
Açılış konuşmasını takiben Şube Yönetim Kurulu üyesi Çınar ÇOBANOĞLU tarafından meslek tanıtımı ve genç-İMO tanıtım sunumu gerçekleştirildi.
Ayrıca, Mersin Üniversitesi Genç-İMO Üniversite tamsilcisi Mehmet ÖNER, Toros Üniversitesi Genç-İMO 3.Sınıs temsilcisi Süleyman ŞENGÜLER ve Mersin Üniversitesi önceki dönem mezunu İnşaat Mühendisi Şehmus ALDEMİR konuşma yaptılar.
Devamında; Oda, meslek ve öğrenci üye kaynaşmasına yönelik olarak, Odaya öğrenci üye kaydı yapılmasını teminen toplantıya katılan Şube Yönetim Kurulu Üyeleri nezaretinde stand açıldı.

Okunma Sayısı: 11

Mersin Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.