TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ MERSİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

10 AĞUSTOS 2020, PAZARTESİ   

22

MERSİN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 09.10.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.10.2019 15:17:49  Yayınlayan Birim: MERSİN ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 09.10.2019 15:18:10

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Mersin Şube Yönetim Kurulu 09.10.2019 tarihinde 2019-2020 Öğretim yılının başlaması sebebiyle Mersin Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Cahit BİLİM`e nezaket ziyaretinde bulundu.
Devamında İnşaat Mühendisliği mesleği ile İnşaat Mühendisleri Odasının tanıtımı ve faaliyetleri konusunda öğrenciler ile toplantı düzenlendi.
Toplantının açılış konuşmasını sırasıyla, İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cahit BİLİM, İMO Mersin Şube Başkanı Halil DEVEDEN ve Şube Yönetim Kurulu üyesi Gülçin BARBAROS AK yaptılar. Toplantıya ayrıca, Mersin Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Fatih ÖZCAN, İMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Fevzi TORNA ile Şube Yönetim Kurulu Üyelerinden Ali KARAAĞAÇ ve İlker SARIGÜL ile Şube Sekreteri Necat DEMİRCİ katılım sağladı.
Açılış konuşmalarını takiben Şube Yönetim Kurulu üyesi Gülçin BARBAROS AK tarafından meslek tanıtımı ve genç-İMO tanıtım sunumu gerçekleştirildi.
Oda, meslek ve öğrenci üye kaynaşmasına yönelik olarak, Odaya öğrenci üye kaydı yapılmasını teminen toplantıya katılan Şube Yönetim Kurulu Üyeleri nezaretinde stand açıldı.


Okunma Sayısı: 53

Mersin Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.